Technolog - lisovna plastů

Společnost FIA ProTeam s.r.o. je členem mezinárodní skupiny STORCH-CIRET Group, která se celosvětově zabývá vývojem, výrobou a prodejem kompletního sortimentu malířského nářadí.

Náplň práce:

  • Zpracování technologických postupů pro lisování výrobků z plastů.
  • Určení druhů a sledu výrobních operací.
  • Výběr strojů nebo linek pro výrobu výlisku.
  • Spolupráce na konstrukci nářadí (výrobních přípravků) pro jednotlivé operace.
  • Stanovení technických požadavků na vstupní materiál.
  • Určení výrobně technických podmínek ve vazbě na požadavky technického rozvoje.
  • Kontrola dodržování technologických postupů.
  • Sledování a vyhodnocování výrobních nákladů.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání/vysokoškolské vzdělání výhodou
  • znalost technologických postupů a technické dokumentace
  • práce na PC (pokročilý uživatel),
  • organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • technické myšlení, flexibilita, samostatnost, proaktivní přístup
  • komunikativní znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP – 1 směna
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, telefon, notebook, 13. plat
  • prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu s možností využití školení a seminářů
  • zázemí stabilní společnosti, přátelské prostředí, otevřenou firemní kulturu
  • dobré finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Firma: FIA ProTeam s.r.o.

Kontakt: Marika NOVÁKOVÁ
Matějkova 1992
393 01 Pelhřimov

Telefon: 565303037

Místo práce: Pelhřimov

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé